Замовити диплом, якісну курсову, реферат або контрольну роботу
(063) 486-1-786 operator2@vipdiplom.in.ua

Google+

Контрольна робота на замовлення в студії "VIP Диплом"

Контрольна робота є одним із способів перевірити знання студента. Якщо немає вільного часу на написання контрольної роботи, її можна замовити в студії "VIP Диплом". Дані проекти діляться на теоретичні, практичні та комбіновані.

Теоретичні контрольні

Як правило, перш ніж замовити контрольну роботу фахівець з'ясовує у студента її особливості. Теоретичні завдання мають на увазі наявність питань, їх кількість варіюється від 3х до 25ти. Питання можуть бути об'єднані однією темою або вибірково взяті з усього пройденого за певний період навчального матеріалу. Відповідь на кожне питання має бути максимально розгорнутою і повноцінно інформаційною.

Практичні контрольні

Практичні контрольні можуть поєднувати в собі завдання, тести, ситуації і т.і. Тут дуже важливо фахівцеві, який буде виконувати роботу, донести максимальну кількість методичної інформації.

Комбіновані контрольні

Поєднують в собі теоретичні питання і завдання, теоретичні питання і тести, завдання, питання і тести разом, задачі та ситуації і т. і. Насправді варіацій багато, все залежить від методики викладання, від підходів викладача до навчання студентів. Як і написання дипломної роботи, часом контрольна вимагає не менше зусиль.

Вимоги та складові елементи контрольної роботи

В цілому, всі загальні вимоги до контрольних можна об'єднати в один список, перш за все це:

  • зміст всієї роботи;
  • запитання і завдання, тести та ситуації, тобто перерахування всіх, поставлених перед студентом завдань;
  • якщо робота припускає охоплення тільки однієї теми, то обов'язково повинні бути «висновки» і «вступ» або «введення»;
  • нумерація всіх сторінок;
  • список використаної літератури.
Дуже важливо пам'ятати, що контрольна, виконана згідно всім методичним вимогам ВНЗ (або іншого професійного навчального закладу) і правилами оформлення - це 50% успіху!

Як замовити контрольну роботу в студії "VIP Диплом"?

Для того, щоб замовити курсову роботу, контрольну або дипломну, потрібно заповнити спеціальну форму замовлення на нашому сайті. Тут Ви повинні вибрати дисципліну і напрямки майбутнього проекту, а так само вказати свої контактні дані та тему роботи. Вже через 2-3 години ми зв'яжемося з Вами, відправивши всю необхідну інформацію на електронну пошту.