Замовити диплом, якісну курсову, реферат або контрольну роботу
(063) 486-1-786 operator2@vipdiplom.in.ua

Google+

Контрольні та магістерські роботи

Контрольні роботи на замовлення

Форма замовлення контрольної роботи

Контрольна робота - це не що інше, як своєрідний письмовий іспит.

Вона повинна складатися з відповідей на цілий ряд питань і (або) вирішення ряду завдань. Все останнє контрольними не є (хоча може у ряді випадків так називатися).

Якщо ви повинні письмово відповідати на питання, то нічого не залишається, як списати їх з відповідних навчальних посібників. Подібні питання завжди складаються по певній допомозі або по базовій книзі читаного курсу (саме по цьому курсу пишеться дана контрольна). Списувати відповіді на них виходить тільки з цієї допомоги, оскільки інакше ви можете виразити крапку зору, не співпадаючу з думкою викладача, а виправдатися іншою опублікованою думкою ви не зможете.

Якщо ж вас чекає вирішення завдань, то не витрачайте час на пошук джерел списування - тут вам вже ніщо не допоможе. Завдання слід вирішувати по першоджерелах. Наприклад, юридичні завдання слід вирішувати по текстах відповідних законодавчих актів і тому подібне Причому необхідно обзавестися якнайповнішою збіркою законодавства з даного питання, оскільки в завданнях не завжди указуються всі норми, які повинні бути розглянуті, а викладач не забуде викрити вас в неповному використанні сучасної правової бази.

У ієрархії академічних робіт контрольні займають одне з останніх місць, хоча по ступеню складності вони, мабуть, навіть перевершують курсові, оскільки дійсно вимагають прояву самостійності студентів. Особливо це стосується контрольних, які треба писати прямо на семінарі. Проте і тут студенти знаходять спосіб викрутитися.

Якщо контрольна проводиться для достатньо великого числа студентів і викладач не знає всіх в обличчя, можна заплатити фахівцеві, щоб він прийшов разом з вами на контрольну. При цьому ви вдаватимете, що пишете, а він писатиме під вашим ім'ям. Даний варіант вже неодноразово випробуваний на практиці.

Контрольні роботи замикають ряд, так би мовити, другорядних завдань. За ними слідують роботи, за які вам, як мінімум, виставляють оцінку в залікову книжку. До цих робіт слід підходити уважніше.

Замовити контрольну роботу - форма замовлення

К списку статей