Замовити диплом, якісну курсову, реферат або контрольну роботу
(063) 486-1-786 operator2@vipdiplom.in.ua

Google+

Ціни та терміни виконання замовлень в студії "VIP Диплом"

Написання інформаційно-дослідницьких робіт студентом нерідко викликає масу складнощів і труднощів. Більш того, деколи терміни написання магістерських робіт, контрольних, курсових та інших проектів настільки малі, що здаються просто не здійсненними. Ми розуміємо, яке складне життя студента, тому пропонуємо свої послуги з консультування та виконання будь-якої роботи по одному з представлених на нашому сайті наукових напрямків. З чого формується вартість за виконані роботи і як визначаються терміни? Ми спробуємо відповісти на дані питання.

Терміни виконання замовлень

Щоб замовити курсову роботу, дипломну або будь-який інший проект Ви заздалегідь повинні оцінити терміни її виконання, оскільки від відведеного часу безпосередньо залежить вартості замовлення. Якщо, наприклад, необхідно терміново здати роботу в найкоротші терміни, то і відповідно ціна за наші послуги буде трохи вища. Набагато вигідніше замовити роботу заздалегідь і в спокійному темпі, за прийнятні ціни наші фахівці нададуть Вам результат своїх старань точно в строк. В будь якому випадку, незалежно від строків, ми гарантуємо високу якість виконання кожного замовлення.

Особливості написання робіт

Будь то дипломна або бакалаврська на замовлення, будь-яка робота передбачає пошук певної інформації та доступних джерел. Чим складніше тема, тим більше часу і старань піде на те, щоб зібрати необхідну інформацію і викласти її унікально згідно з методикою вашого навчального закладу і викладача. Величезне значення мають особливості розрахунків, кількість теоретичної інформації. Оцінити замовлення, як правило, вдається лише в індивідуальному порядку, тому всі ціни, зазначені перед Вами - це лише приблизні цифри.

Інші вимоги, що впливають на терміни і вартість

При формуванні ціни і термінів велику роль відіграє обсяг майбутньої роботи, особливості вимог у Вашому ВУЗі до виконання подібних завдань. Зверніть увагу так само на типовість роботи, адже поширена тема і стандартні вимоги знижують загальну вартість.

Студія "VIP Диплом": якість та індивідуальний підхід до кожного замовника

Кожен студент, оформляючи курсові роботи на замовлення, дипломи, магістерські та інші роботи в нашій студії отримує максимальну кількість уваги. При формуванні вартісної оцінки за роботу ми враховуємо всі можливі параметри. Після формування замовлення вже через 2-3 години ви отримаєте повідомлення про приблизну вартості Вашої роботи.

Вартість дипломної роботи 5-25 грн. від 1000 грн. Оцінити замовлення диплому
Вартість бакалаврської роботи 4-22 грн. від 500 грн.
Вартість магістерської роботи 5-25 грн. від 1500 грн.
Вартість курсової роботи 5-20 грн. від 100 грн. Оцінити замовлення курсової
Вартість контрольної роботи 5-20 грн. від 60 грн. Оцінити замовлення контрольної

 

Мінімальний термін виконання для всіх робіт складає 24 години. Роботи оцінюються завжди з тим терміном який Ви вкажете.

Розрахунок вартості замовлення
Вид роботи:
Термін виконання:
Кількість сторінок:
 
* Кінцева вартість замовлення залежить від складності виконання

Також, для оцінки вартості виконання диплому, курсової чи контрольної, Ви можете зателефонувати (066) 39-35-748 МТС або написати нам operator3@vipdiplom.in.ua

Всі наші контакти